İngiltere Dil Okulları

ingiltere-dil-okullari

İngiltere Dil Okulları

Dünyada en çok konuşulan yabancı dilin İngilizce olduğu herkes tarafından bilinir. Öyle ki artık İngilizce bilmeyen kişilere eksik gözüyle bakılır. Sizler de İngilizce bilmiyorsanız bir yurtdışı dil okulları ile kısa sürede bu sorunu çözebilirsiniz. İngiltere dil okulları İngiliz dilini en kısa sürede öğrenmenizi sağlayacak olan okullardır. Bu okullardan birine kayıt olarak dil eğitiminizi tamamlayarak kısa sürede İngilizce konuşacak hale gelebilirsiniz. Bu dili konuşmak sizin için oldukça önemli olacaktır, İngilizce bilen kişiler hemen her alanda bilmeyenlere göre daha değerlidir.

Yurtdışı dil okulu fiyatları

İngiltere dil okulu fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. İngiltere’de pahalı dil okullarının yanı sıra küçük bir araştırma ile bütçenizi zorlamayacak uygun ücretlere sahip ucuz dil okulları bulabilirsiniz. İngiltere’de ekonomik dil okulları bulmak aslında çok zor değildir. Sadece ne zaman kayıt yaptıracağınıza karar vermeniz çok ama çok önemlidir. Yurtdışında eğitim almak isteyen bir çok Türk öğrenci malesef son dakika kararlar vermektedir. Bu son dakika alınan kararlar genellikle ingiltere dil okullarının kampanyaları bittiği zamanlarda alınıyor. Oysa özelikle Aralık – Ocak – Şubat ve Mart ayları yurtdışı dil okullarına yaz yalarında gidecek öğrenciler için en doğru kayıt zamanıdır. Siz de daha fazla ödeme yapmak istemiyorsanız bu dönemleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İngiltere dil okullarında eğitim

İngiltere dil okullarında verilen eğitim daha çok katılımcıların ingilizce konuşmasını sağlamak amacındadır. Özelikle Türk öğrencilerinin yoğun olmadığı şehirlerde bir dil okulu tercih ederseniz ingilizce bilginizi kısa sürede ilerletmeniz mümkündür. Bu anlamda İngiltere’de Eastbourne, Bristol, Hastings, Ramsgate gibi nispeten daha küçük ve Türk öğrenci nüfusunun daha az olduğu şehirleri tercih etmeniz isabetli olacaktır.

İngiltere dil okulları fiyatları

Öncelikli olarak tavsiye ettiğimi bu şehirlerde ki eğitim ücretlerinden ve yine tavsiye edeceğim okulların haftalık fiyatlarını vermek isterim.

29 Nisan 2016 tarihinden önce kayıt yaptırabilecek durumda iseniz , ekonomik ama kaliteli bir okulda dil eğitimi almak istiyor vede Türk öğrenci nüfusunun nispeten Londra, Brighton, Cambridge gibi şehirlere göre daha az olduğu bir şehir arıyorsanız ilk şehir tavsiyem Eastbourne şehri ve burada bulunan irili ufaklı Eastbourne dil okulları

Eastbourne dil okulu fiyatları 2016

Eastbourne-dil-okullari

 

Eastbourne Konaklama ücretleri 2016

St Giles Konaklama Ücretleri

Aile Yanı (Minimum yaş: 18)

  • Tek kişilik odada, kahvaltı dahil, 101 Sterlin (Yaz döneminde 105 Sterlin)
  • Tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 131 Sterlin (Yaz döneminde 136 Sterlin)

Aile Yanı (18 yaşından küçük öğrenciler için)

  • Tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 138 Sterlin (Yaz döneminde 143 Sterlin)
  • İki kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 113 Sterlin (Yaz döneminde 117 Sterlin)

İki kişilik oda seçeneği 16 yaşından küçük öğrenciler içindir

Okul Kayıt ücreti: 70 Sterlin
Konaklama Rezervasyon ücreti: Yok
Ders Kitapları: Her kitap için 22-45 Sterlin arasındadır (okulda)
14 ve 15 yaşındaki öğrenciler için 8 Sterlin haftalık gözetim ücreti

 

Eastbourne school of english konaklama ücretleri

Aile Yanı Haftalık Konaklama

  • Tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 122 Sterlin
  • Tek kişilik özel banyolu odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 183 Sterlin

Öğrenci Evi (Sadece yaz ayları)

  • Tek kişilik odada, yemeksiz, 120 Sterlin

Okul Kayıt ücreti: 90 Sterlin
Konaklama Rezervasyon ücreti: Yok

 

Leave a Reply