Bournemouth’da Eğitim

bournemouth-ve-indirimli-dil-okullari

ingiltere’de eğitim sistemi, ingiltere’de eğitim fiyatları, ingiltere’de eğitim ekşi, ingiltere’de eğitim sistemi nasıl, ingiltere’de eğitim sistemi vikipedi, ingiltere’de eğitim vikipedi, ingiltere’de eğitim sistemi nasıldır,ingiltere’de üniversite okumak , ingiltere dil okulları hakkında bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bournemouth dil okulları ve dil eğitimi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler, yaşam giderleri, hayat standartları, okul seçenekleri, yorumlar ve tavsiyeler.

Bournemouth Hakkında

Bournemouth İngiltere’nin en ılıman iklimine ve en hareketli sosyal hayatına sahip şehirlerinden birisi. Nüfusuna oranlandığında İngiltere’de Dil Okulları’nın en çok bulunduğu şehirdir diyebiliriz. Ayrıca İngiltere genelinde belki de en düzgün ve en doğru İngilizce’nin konuşulduğu şehir olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bournemouth’un az nüfusu özellikle yaz aylarında Dil Eğitimi için gelen öğrenciler ve turistlerle birlikte bir anda birkaç katına çıkabiliyor. Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği İngiltere şehirlerinden birisi olan Bournemouth’da günlük hayat içerisinde bir Türk’le karşılaşmanız muhtemel.

Bournemouth’da Neler Yapılır?

Tam anlamıyla bir öğrenci ve tatil beldesi olması nedeniyle Bournemouth’da gece hayatıoldukça hareketlidir. Günlük yaşam ise özellikle yaz aylarında sahile yakın bölgelerde yoğunlaşır.

Neredeyse gelen her turistin bindiği balonla tüm şehri havadan gezebilirsiniz. Alışveriş yapmak için çok farklı alternatifin de olduğu Bournemouth, alışveriş tutkunu iseniz oldukça sevebileceğiniz İngiliz kentlerinden birisi. Yaz aylarında ise halka açık cıvıl cıvıl plajlarında ve parklarında tüm gününüzü geçirebilirsiniz. Dalgalı denizinde isterseniz de sörf yapabilir, ya da sörf yapmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Bournemouth’da Ulaşım

Bournemouth’dan Londra’ya ulaşım oldukça kolaydır; 2 saat gibi kısa bir sürede Londra’da olmanız mümkün ve düzenli tren seferleri vardır. Şehir içi ulaşım ise İngiltere’nin bir çok şehrine nazaran çok çok daha kolaydır. Şehir içi ulaşım içim otobüsler ve bisikletler en çok tercih edilen yöntemlerdir. Ancak Bournemouth’un en dikkat çekici özelliklerinden birisi elinizin altında ve yaşadığınız çevrede sanki her şeyin sizin için bir arada toplanmış olmasıdır. Bu yüzden ulaşım için çoğu kez yürümeyi tercih edebilirsiniz.

Neden Bournemouth

Şehir gürültüsü ve stresinden uzakta İngiltere’de dil eğitimi almak istiyorsanız Bournemouth tercihiniz olabilir. Özellikle yaz aylarında hem tatil yapmak, hem de İngilizce öğrenmek için İngiltere’deki en doğru seçim olacaktır.

Bournemouth‘da  eğitim fırsatları Bournemouth indirimli dil okulları hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 ‘dan ulaşabilirisniz.

Edu-Vizyon-Yurtdisi-Egitim-Danismanligi

Leave a Reply